| Object | Schaalmodel |
| Materiaal | Metaal en kunststof |
| Merk | Lion Car |
| Model | DAF 95-400 ATi - Twix |
| Gesigneerd | Ja |
| Schaal | 1;50 |
| Jaartal | Tweede helft van de 20e eeuw |
| Afkomst | Nederland |
| Afm in cm (lengte,breedte, hoogte) | 29x5x7 cm |
| Conditie | Goed |