Schaalmodel

Frankenservice
0
Object Schaalmodel
Materiaal Metaal en kunststof
Merk Lion Car
Model DAF 95-400 ATi - Twix
Gesigneerd Ja
Schaal 1;50
Jaartal Tweede helft van de 20e eeuw
Afkomst Nederland
Afm in cm (lengte,breedte, hoogte) 29x5x7 cm
Conditie Goed
Dit kavel kan opgehaald of verzonden worden.
De verzendkosten bedragen €8,60
De verzendkosten naar België bedragen €15,50

Nijnsel, Noord Brabant, Nederland

Kavel gesloten

  • Bieder 4910
    €5

    22 september 2022 om 20:54
  • Bieder 4910
    €4

    22 september 2022 om 20:53
  • Bieder 4910
    €3

    21 september 2022 om 12:09
  • Bieder 4910
    €2

    14 september 2022 om 15:19

Bied mee vanaf €1

Bied op uw favoriete kavels en WIN!