Object | Schaalmodel |
Materiaal | Metaal |
Merk | Lion Car |
Model | DAF Daffodil Variomatic |
Gesigneerd | Ja |
Schaal | 1/43 |
Jaartal | Jaren '60 van de vorige eeuw |
Afm in cm (lengte,breedte, hoogte) | 58x35x34 mm |
Conditie | Goed, met gebruikssporen |