Schaalmodel Pontiac

Kringloopwinkel Son / Frankenservice
Object Schaalmodel
Materiaal Metaal en kunststof
Merk Sabra Gamda Koor
Model Pontiac GTO
Nummer 8107
Gesigneerd Ja
Schaal 1/43
Jaartal Jaren '60 / '70 van de vorige eeuw
Afkomst Israël
Afm in cm (lengte,breedte, hoogte) 11,5x4,1x3,1 cm
Conditie Goed,van de lak is niet veel meer over

Foto's maken deel uit van de omschrijving

Dit kavel kan opgehaald of verzonden worden.
De verzendkosten bedragen €8,60
De verzendkosten naar België bedragen €15,50

Kavel gesloten

  • Bieder 5813
    €7

    25 september 2022 03:09
  • Bieder 5946
    €1

    17 september 2022 10:52

Bied mee vanaf €1

Bied op uw favoriete kavels en WIN!