Object | Schaalmodel |
Merk | Lion Car |
Model | Daf 2100 Turbo met aanhanger |
Gesigneerd | Ja |
Schaal | 1/50 |
Jaartal | Jaren '80 van de vorige eeuw |
Afm in cm (lengte,breedte, hoogte) | 31x5x7 cm |
Bijzonderheden | In de uitvoering van "Kees van Iersel Verkeersschool" |