Object | Schaalmodel |
Materiaal | Kunststof |
Merk | EDCO |
Model | Scania 143M 450 / Haribo |
Gesigneerd | Ja |
Schaal | 1/50 |
Jaartal | Tweede helft van de 20e eeuw |
Afkomst | China |
Afm in cm (lengte,breedte, hoogte) | 33,5x6x8,5 cm |
Conditie | Goed, met lichte gebruikssporen |