Object | Bandrecorder |
Merk | Revox, Willi Struder |
Model | G36 |
Gesigneerd | Ja |
Jaartal | Jaren '60 van de 20e eeuw |
Afm in cm (lengte,breedte, hoogte) | 48x30x34 cm / Gewicht 23 kg |
Conditie | Goed, werkend, met gebruikssporen |