| Object | Schaalmodel |
| Materiaal | Metaal |
| Merk | Best-Box |
| Model | VW 1600 TL |
| Nummer | 2508 |
| Gesigneerd | Ja |
| Schaal | 1/50 |
| Jaartal | Jaren '60 / '70 van de vorige eeuw |
| Afkomst | Nederland |
| Conditie | Goed, met lichte gebruikssporen |