Aantal | 2 |
Object | Beeldjes |
Materiaal | PVC |
Merk | Warnerbros Looney Tunes Star Toys |
Model | Daffy Duck & Tweety |
Gesigneerd | Ja |
Jaartal | 1996 |
Afm in cm (lengte,breedte, hoogte) | h= 7 cm |
Conditie | Goed, met lichte gebruikssporen |