Aantal | 6 |
Object | Kop en schotel |
Merk | Douwe Egberts |
Model | Meisje met de parel - Een lachende jongen |
Jaartal | 2e Helft 20e eeuw |
Afm in cm (lengte,breedte, hoogte) | Zie bijzonderheden |
Conditie | Nieuwstaat |
Bijzonderheden | 6 porseleinen kop en schotels van de firma Douwe Egberts. Het kopje heeft aan één zijde een afbeelding van het schilderij; het meisje met de parel van schilder Johannes Vermeer of ; Een lachende jongen van schilder Frans hals. De afbeelding heeft een ovale vorm en is rondom verguld. De bovenkant van het kopje evenals de schotel heeft ook een verguld randje. Kop en schotels zijn in uitstekende conditie Schotel Ø 14,5 cm Kopje 7 cm hoog |