Object | Schaalauto |
Materiaal | Metaal - Kunststof |
Merk | Britains LTD |
Model | Unimog 1975 |
Gesigneerd | ja |
Schaal | 1:32 |
Jaartal | 1975 |
Afkomst | Engeland |
Afm in cm (lengte,breedte, hoogte) | 14 x 6,5 x 6,5 cm |
Conditie | Goed, met lichte gebruikssporen |