Object | Goudkleurig met schildpadmotief |
Merk | Charmant |
Model | Goudkleurig met schildpadmotief |
Gesigneerd | Ja |
Afm in cm (lengte,breedte, hoogte) | 2,8x7x0,9 |
Conditie | goed, werking onbekend |
Bijzonderheden | Aansteker is gegraveerd met de naam "Roy" In de originele verpakking (heeft een beschadiging) |