Object | Kruikje |
Materiaal | Aardewerk |
Merk | Gemerkt onderzijde |
Model | Buikkruikje met oor |
Gesigneerd | Gemerkt onderzijde |
Afm in cm (lengte,breedte, hoogte) | Hoogte 20 cm - Ø onderzijde 6,5 cm |