Object | Mondharmonica |
Materiaal | Metaal en hout |
Merk | Hohner |
Model | Orchester Bravo |
Gesigneerd | Ja |
Jaartal | 1e helft van de vorige eeuw |
Afm in cm (lengte,breedte, hoogte) | 13x3x2 cm |
Conditie | Gebruikt |
Bijzonderheden | In het originele doosje, doosje is provisorisch met plakband gerepareerd Foto's maken deel uit van de omschrijving |