Object | Portable Receiver 800 |
Merk | Philips |
Model | 90AL800/00 |
Gesigneerd | Ja |
Jaartal | Jaren '80 van de vorige eeuw |
Afkomst | Philips; Eindhoven (tubes international); Miniwatt |
Afm in cm (lengte,breedte, hoogte) | 32x18x8 cm |
Conditie | Goed, met enkele gebruikssporen, deukjes in het front |
Bijzonderheden | Banden: LW - MW - SW1/2 - FM |