Object | Draaitafel |
Materiaal | kunststof- metaal - hout |
Merk | Garrard |
Model | 5200 |
Gesigneerd | Ja |
Jaartal | 2e helft van de vorige eeuw |
Afkomst | Engeland |
Afm in cm (lengte,breedte, hoogte) | 28x33x17 cm |
Conditie | Gebruikt |