Object | Asbakje |
Materiaal | Aardewerk |
Merk | Ravelli |
Model | 220 - wit/bruin |
Gesigneerd | Ja |
Jaartal | 2e helft van de 20e eeuw |
Afm in cm (lengte,breedte, hoogte) | Ø= 6,5 cm / h= 2,5 cm |