Object | Handkoffiemolen |
Materiaal | Hout en metaal |
Merk | PeDe (Peter Dienes) |
Model | Handmaler |
Gesigneerd | Ja |
Jaartal | Jaren '30 van de vorige eeuw |
Afm in cm (lengte,breedte, hoogte) | 15,5x15,5x25,5 cm (excl. de slinger) |
Conditie | Goed, met ouderdoms- en gebruikssporen |