Materiaal | Aardewerk |
Merk | Carstens |
Model | Oorvaas - Okerkleurig |
Nummer | 7407-25 |
Gesigneerd | Ja |
Jaartal | Jaren '70 van de vorige eeuw |
Afkomst | W-Germany |
Afm in cm (lengte,breedte, hoogte) | Ø= 14 cm / h= 25 cm |