| Object | Schaalmodel |
| Materiaal | Metaal en kunststof |
| Merk | Edocar |
| Model | Citroën 2 CV 1988 |
| Gesigneerd | Ja |
| Schaal | 1:60 |
| Afm in cm (lengte,breedte, hoogte) | 7,5x3,2x3 cm |
| Conditie | Goed, met gebruikssporen |
| Bijzonderheden | Foto's maken deel uit van de omschrijving |