Object | Wandklok |
Materiaal | Kuststof |
Merk | Philips |
Model | HR 5676 Quartz |
Gesigneerd | Ja |
Jaartal | Jaren '80 van de 20e eeuw |
Afm in cm (lengte,breedte, hoogte) | Ø= 25,5 cm |
Conditie | Goed, met lichte gebruikssporen, kras op het glas |
Bijzonderheden | Zeldzaam |