| Object | Schaalmodel DAF-Truck |
| Materiaal | Metaal en kunststof |
| Merk | Lion Car |
| Model | Kikkerdaf + oplegger |
| Gesigneerd | Ja |
| Schaal | 1 : 50 |
| Afkomst | Nederland |
| Conditie | Goed, met gebruikssporen |
| Bijzonderheden | Extra cabine van een DAF 2600 Foto's maken deel uit van de omschrijving |