Object | Digitale Dual Camera |
Materiaal | Diverse |
Merk | Sanyo |
Model | Xacti CG 100 |
Gesigneerd | Ja |
Jaartal | v.a. 2010 |
Afkomst | Vietnam |
Afm in cm (lengte,breedte, hoogte) | 7x4x12 cm |
Conditie | Goed, met geringe gebruikssporen |
Bijzonderheden | Pocket videocamera 1920x1080 (full HD) - Cameraresolutie 14,4 MP - 12x optische zoom Inclusief de originele verpakking, tasje, accu en acculader met netsnoer, kabels, 2x SD geheugenkaart 4 GB Richtprijs minimaal bedrag ligt tussen € 26,- en € 34,- |