Aantal | 2 |
Object | Antieke verzamelbare metselaars ironstone Kop |
Materiaal | porcelein |
Jaartal | 1820 |
Kleur | verschillend |
Afm in cm (lengte,breedte, hoogte) | 7 x 12.5 cm |
Conditie | goed |
Bijzonderheden | 2 x Antieke verzamelbare metselaars ironstone Koppen / gemaakt in Engeland / 1820's / zeldzaam Dit is een zeldzame vroege 1820's Masons koppen, versierd Ironstone, ingesprongen kop. Levendig Japans Imari patroon. Gedrukt in onderglazuurrood en vervolgens met de hand geschilderd in Oxide rood en Kobalt blauw hoog verlicht in verguld. op deze koppen , die de leeftijd verifieert, niet gestempeld maar een Mason's kop is. Een geweldig stuk om toe te voegen aan een collectie en voor weergavedoeleinden. (Allemaal zoals te zien op de foto's). Word goed verpakt en aangetekend verzonden met track en trace