Object | Vintage voorraad blik |
Materiaal | Blik |
Merk | Paula beschuit |
Model | Rechthoekig Winkelblik |
Jaartal | Jaren 30/40 |
Afm in cm (lengte,breedte, hoogte) | 46,5 x 40 cm |
Conditie | Gebruikte staat met beschadigingen, deuken en patina |
Bijzonderheden | Langwerpig, rechthoekig, hoog blik. Het scharnierende deksel is voorzien van een greep op rand van voorzijde; geopend wordt het deksel door een ketting in die stand gehouden( aanwezig maar is los). Het blik heeft een goudkleurige basis, decoratie en motieven in turkoois en donkerblauw. Behalve geometrische motieven (cirkels, strepen, ovalen), maakt het beeldmerk "Paula" deel uit van de decoratie. Op beide zijkanten is het silhouet "Paula" opgenomen in turkoois, gekleed in hoepelrok en met iets gebogen hoofd tegen gouden achtergrond. Binnenzijde blik zilverkleurig. Let op: Het Blik is door de jaren heen verkleurd en vol met patina Foto's maken deel uit van de omschrijving Richtprijs minimaal bedrag ligt tussen € 16,- en € 28,- |