Merk | Scheurich |
Model | Foreign 210/21 |
Gesigneerd | Ja |
Jaartal | Midden van de 20e eeuw |
Afm in cm (lengte,breedte, hoogte) | h= 21 cm / Ø= 6,9 cm |
Bijzonderheden | Pastelgroene vaas met gele binnenkant |