Object | Brievenweger |
Materiaal | Metaal en emaille |
Merk | Maul Concav |
Model | 50 - 250 gram |
Gesigneerd | Ja |
Jaartal | 1e helft van de 20e eeuw |
Conditie | Goed, met gebruikssporen |