Set antieke zilveren tafelnummers

Frankenservice
3
Object Elegante zilveren tafelnummers
Materiaal Zilver - gemerkt 800
Model Art Deco
Jaartal Jaren'20/30
Afm in cm (lengte,breedte, hoogte) 1,5 cm hoog
Conditie Mooie vintage staat

Zilveren tafelcijfers werden vooral gebruikt tijdens formele diners en evenementen, zoals banketten, galadiners en bruiloften. Hun voornaamste doel was om tafels op een stijlvolle manier te nummeren, zodat gasten gemakkelijk hun zitplaats konden vinden. Waar papieren of houten tafelnummers vaak een alledaagse uitstraling hebben, zorgen deze zilveren tafelnummers voor een gevoel van exclusiviteit en luxe. Het gebruik van zilver benadrukte niet alleen de elegantie van de gebeurtenis, maar ook de aandacht voor detail en verfijning die van groot belang was tijdens dergelijke gelegenheden.

Deze set zilveren tafelcijfers is prachtig bewaard gebleven in een speciaal doosje, wat ervoor zorgt dat hun oorspronkelijke glans en schoonheid intact zijn gebleven. De combinatie van hoogwaardige materialen en een tijdloos ontwerp maakt deze tafelnummers niet alleen functioneel, maar ook waardevol als verzamelobject. Ze weerspiegelen de geest van de Art Deco periode, waarin eenvoud werd gecombineerd met verfijnde luxe.

Dit kavel kan opgehaald of verzonden worden.
De verzendkosten bedragen €9,60
De verzendkosten naar België bedragen €17,50

Nijnsel, Noord Brabant, Nederland

Binnenkort op deze veiling!

Binnenkort lanceren we een spiksplinternieuwe veiling vol bijzondere kavels. Wil je als eerste op de hoogte zijn? Geef alvast een hartje aan een van de kavels, en ontvang een melding zodra de veilingen starten.

3

Bied mee vanaf €1

Bied op uw favoriete kavels en WIN!