| Object | Vintage koektrommel |
| Materiaal | Emaile |
| Merk | Vewag |
| Model | Ovaal met scharniersluiting |
| Gesigneerd | Onderzijde |
| Jaartal | Jaren'70 |
| Afm in cm (lengte,breedte, hoogte) | 23 x 16 cm |
| Conditie | Goed met ouderdom sporen |
| Bijzonderheden | Vintage gele koektrommel Emaile Gebruikssporen dragen bij aan een authentieke look. |