- Insigne
- Zilverkleurig
- Herkomst onbekend
- Vleugels, fleur de lis en kruis
- Afm. H: 3 cm x B: 5 cm
- Conditie: Goed, met gebruikssporen
Dit kavel kan opgehaald of verzonden worden.
De verzendkosten bedragen €8,60
De verzendkosten naar België bedragen €15,50