- Urguell Pilsner Reclame Bord jaren 30 /40
- Blik bord in 3 d uitvoering
- 2 dames met glazen bier
- Mooi voor café of man cave
- Gesigneerd rechts onder Plakat industrie Berlin
- Afmetingen : 60 /40 cm
- Conditie : gebruikssporen door ouderdom
- Ter info: Dit kavel is van een andere aanbieder
De verzendkosten bedragen €8,60
De verzendkosten naar België bedragen €15,50