- Antieke benzinebrander
- Merk: Barthel Germany
- Model: 081
- Inhoud reservoir: 018 liter
- Materialen: Koper, ijzer en bakeliet
- Datering: 1e helft 20e eeuw
- Afmetingen: L = ca. 405 mm / B = ca. 55 mm
- Conditie: Goed, met gebruikssporen, werking onbekend
Dit kavel kan opgehaald of verzonden worden.
De verzendkosten bedragen €8,60
De verzendkosten naar België bedragen €15,50