- Klok
- Art Deco
- Porselein, verguld
- Metalen mechanische klok
- Made in Belgium
- Afm. klok H: 28,5 cm x B: 28 cm x D: 6 cm
- Afm. staander H: 18 cm x B: 9 cm x D: 5,5 cm
- Conditie: Goed, met gebruikssporen
- Klok loopt, snuit hond is gelijmd en stuk oor afgebroken
- Beide staanders hebben een beschadiging
Dit kavel kan opgehaald of verzonden worden.
De verzendkosten bedragen €8,60
De verzendkosten naar België bedragen €15,50