- Fruitschaal
- Murano glas
- Tweede helft 20e eeuw
- Italy
- Conditie goed met minimale gebruikssporen
- Doorsnee ca. 29 cm
- Gewicht ca. 4 kilo
Dit kavel kan opgehaald of verzonden worden.
De verzendkosten bedragen €8,60
De verzendkosten naar België bedragen €15,50