Design vloerlamp

  • Design vloerlamp
  • Metaal/ kunststof
  • Artimede
  • Type Aton
  • Ontworpen door Ernesto Gismondi
  • Jaren 80 vorige eeuw
  • Italy
  • In hoogte verstelbaar
  • Lamp is kantelbaar
  • Dimfunctie
  • Metalen zware voet
  • Conditie goed met gebruikssporen
  • Hoogte 190 cm
Het adres waar u het kavel kunt afhalen is:

Kavel gesloten

  • Bieder 3381
    €130

    24 mei 2020 20:03
  • Bieder 3826
    €120

    24 mei 2020 20:03
  • Bieder 3381
    €110

    24 mei 2020 20:03
  • Bieder 3826
    €100

    24 mei 2020 20:03
  • Bieder 3381
    €95

    24 mei 2020 20:03
  • Bieder 3826
    €90

    24 mei 2020 20:03
  • Bieder 3381
    €85

    24 mei 2020 20:03
  • Bieder 3826
    €80

    23 mei 2020 20:54
  • Toon overige (12) biedingen
  • Bieder 1489
    €75

    17 mei 2020 12:35
  • Bieder 3826
    €60

    17 mei 2020 12:34
  • Bieder 1489
    €55

    17 mei 2020 12:34
  • Bieder 3826
    €48

    17 mei 2020 12:33
  • Bieder 1489
    €45

    17 mei 2020 12:33
  • Bieder 3826
    €40

    16 mei 2020 11:51
  • Bieder 3826
    €35

    16 mei 2020 11:51
  • Bieder 3826
    €30

    16 mei 2020 11:51
  • Bieder 3826
    €25

    16 mei 2020 11:50
  • Bieder 1576
    €8

    16 mei 2020 00:13
  • Bieder 2740
    €6

    15 mei 2020 22:00
  • Bieder 1576
    €5

    15 mei 2020 10:04

Bied mee vanaf €1

Bied op uw favoriete kavels en WIN!