- Design vloerlamp
- Metaal/ kunststof
- Artimede
- Type Aton
- Ontworpen door Ernesto Gismondi
- Jaren 80 vorige eeuw
- Italy
- In hoogte verstelbaar
- Lamp is kantelbaar
- Dimfunctie
- Metalen zware voet
- Conditie goed met gebruikssporen
- Hoogte 190 cm
Het adres waar u het kavel kunt afhalen is: