- Theepot met warmer
- RVS
- Designer Arne Jacobsen
- Voor Stelton
- Cylinda line
- 2e Helft 20e eeuw
- Conditie minimale gebruikssporen
- Afm: 23x14x20,5 cm (lxbxh) (samen)
Dit kavel kan opgehaald of verzonden worden.
De verzendkosten bedragen €8,60
De verzendkosten naar België bedragen €15,50