- Telefoon
- Ericofoon Cobra
- Ericsson
- Zweden
- Vintage
- Jaren 70 vorige eeuw
- Conditie goed met ouderdom en gebruikssporen, onderrand beschadigd (zie foto)
- Afm: 10x11x21 cm (lxbxh)
Dit kavel kan opgehaald of verzonden worden.
De verzendkosten bedragen €8,60
De verzendkosten naar België bedragen €15,50