Boekensteunen

  • Een paar boekensteunen
  • In de vorm van een paartje papegaaien
  • Materiaal: albast
  • Datering: twintigste eeuw
  • Afmetingen: hxbxd= ca. 250x48x100 mm
  • Conditie: goed met lichte gebruikssporen
Dit kavel kan opgehaald of verzonden worden.
De verzendkosten bedragen €8,60
De verzendkosten naar België bedragen €15,50

Kavel gesloten

  • Bieder 2817
    €21

    17 september 2020 20:26
  • Bieder 1437
    €20

    17 september 2020 20:16
  • Bieder 2817
    €19

    17 september 2020 20:16
  • Bieder 1437
    €18

    17 september 2020 20:16
  • Bieder 2817
    €17

    17 september 2020 20:16
  • Bieder 1437
    €16

    17 september 2020 18:56
  • Bieder 2377
    €15

    12 september 2020 06:20
  • Bieder 2377
    €13

    12 september 2020 06:20
  • Toon overige (6) biedingen
  • Bieder 4127
    €10

    9 september 2020 21:28
  • Bieder 4127
    €9

    9 september 2020 21:28
  • Bieder 4127
    €8

    9 september 2020 21:28
  • Bieder 4127
    €7

    9 september 2020 21:28
  • Bieder 4127
    €6

    9 september 2020 21:27
  • Bieder 1437
    €5

    8 september 2020 19:55

Bied mee vanaf €1

Bied op uw favoriete kavels en WIN!