- Een paar boekensteunen
- In de vorm van een paartje papegaaien
- Materiaal: albast
- Datering: twintigste eeuw
- Afmetingen: hxbxd= ca. 250x48x100 mm
- Conditie: goed met lichte gebruikssporen
Dit kavel kan opgehaald of verzonden worden.
De verzendkosten bedragen €8,60
De verzendkosten naar België bedragen €15,50