- Opberkistje
- Hout, mooi ingelegd
- Fluweel bekleed
- Met sleuteltje (sluit moeizaam)
- 2e Helft 20e eeuw
- Afm: 12x22x6 cm (lxbxh)
- Conditie goed met gebruikssporen
Dit kavel kan opgehaald of verzonden worden.
De verzendkosten bedragen €8,60
De verzendkosten naar België bedragen €15,50