- Drie kandelaars
- foto 1
- Spaanse bronzen kandelaar. op octagonale voet
- Brons - Begin 19e eeuw
- Afmetingen: (hxb) 18 x 9 cm
- ca. 1820
- Gewicht: 251 gram
- Kleine beschadiging met 2 gaatjes boven de kandelaar
- Bekijk foto's voor een eigen indruk, deze maken deel uit van de beschrijving
- Foto 2 Franse bronzen kandelaar op ronde voet - 2de helft 19de eeuw
- Afmetingen: (hxb) 12 x 8.5 cm.
- ca. 1850
- Gewicht: 234 gram
- Bekijk foto's voor een eigen indruk
- Foto 3 Franse messing kandelaar op ronde voet. ca 1730 - begin 18e eeuw
- Afmetingen: (hxb) 17 x 8.5 cm.
- ca. 1790 - 1795
- Gewicht: 530 gram
- Totaalgewicht drie kandelaars 1015 gram
- Wordt zorgvuldig verpakt en verzonden met track en trace
- Ter info: Dit kavel is van een andere aanbieder
De verzendkosten bedragen €8,60
De verzendkosten naar België bedragen €15,50