- Voorraadbussen
- Porselein
- Onderzijde genummerd 815
- Niet gemerkt
- 9 Delig
- Grote potten bedrukt met Koffie, Rijst, Thee, Vermicelli en Suiker
- Kleine potten bedrukt met Nagelen, Foelie, Kaneel en Peper
- Afm: 9x10x20 en 6x6x12 cm (lxbxh)
- Bovenzijde rand Peper, Kaneel en Foelie beschadigd (zie foto)
Dit kavel kan opgehaald of verzonden worden.
De verzendkosten bedragen €8,60
De verzendkosten naar België bedragen €15,50