Porseleinen voorraadbussen

  • Voorraadbussen
  • Porselein
  • Onderzijde genummerd 815
  • Niet gemerkt
  • 9 Delig
  • Grote potten bedrukt met Koffie, Rijst, Thee, Vermicelli en Suiker
  • Kleine potten bedrukt met Nagelen, Foelie, Kaneel en Peper
  • Afm: 9x10x20 en 6x6x12 cm (lxbxh)
  • Conditie goed
  • Bovenzijde rand Peper, Kaneel en Foelie beschadigd (zie foto)
Dit kavel kan opgehaald of verzonden worden.
De verzendkosten bedragen €8,60
De verzendkosten naar België bedragen €15,50

Kavel gesloten

  • Bieder 3701
    €4

    14 januari 2021 08:44
  • Bieder 4050
    €1

    8 januari 2021 14:21

Bied mee vanaf €1

Bied op uw favoriete kavels en WIN!