- Raam-muur paneel
- Frame van prachtig houtsnijwerk van verschillende dieren
- Binnen frame van robuust metaal met metalen figuren en dieren en hangende elementen
- Indonesië
- 1e Helft 20e eeuw
- Afmeting: 68 x 83 cm
Het adres waar u het kavel kunt afhalen is: