Object | Loopauto |
Materiaal | Metaal + Kunstsof |
Model | Nostalgisch |
Afkomst | China |
Jaartal | Eind 20e eeuw |
Kleur | Grijs |
Afm in cm (lengte,breedte, hoogte) | 74x34x27 (zithoogte) |
Conditie | Goed met gebruikssporen |