Merk | Carstens Keramik |
Model | E.1-28 |
Gesigneerd | Ja |
Jaartal | Midden vorige eeuw |
Kleur | Wit / Bruin |
Afm in cm (lengte,breedte, hoogte) | 13x13x28 |
Conditie | Goed, klein chipje aan de onderrand |