Kruik

Object Kruik
Materiaal Materiaal
Merk Buchtal
Model Kobalt blauw met afbeelding van een paard
Gesigneerd Ja
Afkomst Duitsland
Jaartal Midden vorige eeuw
Kleur Blauw / Bruin
Afm in cm (lengte,breedte, hoogte) 8,5x8,5x26
Conditie Goed
  • Aan de onderzijde gemerkt: "Handarbeit, Buchtal"
  • Afsluiting d.m.v. kurk met een top van keramiek
Dit kavel kan opgehaald of verzonden worden.
De verzendkosten bedragen €8,60
De verzendkosten naar België bedragen €15,50

Kavel gesloten

  • Bieder 5135
    €9

    16 september 2021 16:48
  • Bieder 5135
    €8

    16 september 2021 16:48
  • Bieder 5135
    €7

    16 september 2021 16:48
  • Bieder 5135
    €6

    16 september 2021 09:06
  • Bieder 5135
    €5

    16 september 2021 09:05
  • Bieder 5135
    €4

    16 september 2021 09:04
  • Bieder 2817
    €3

    11 september 2021 01:12

Bied mee vanaf €1

Bied op uw favoriete kavels en WIN!