Merk | Scheurich |
Model | 522-18 |
Gesigneerd | Ja |
Jaartal | Midden vorige eeuw |
Kleur | Groen / Wit / Blauw |
Afm in cm (lengte,breedte, hoogte) | 8x8x18 |
Conditie | Goed, minuscuul chipje aan de bovenrand |