Object | Wandklok |
Merk | Kienzle |
Model | Vintage |
Gesigneerd | Ja |
Jaartal | 2e helft van de vorige eeuw |
Kleur | Bruin / Oranje |
Afm in cm (lengte,breedte, hoogte) | 19x25x5 |