Object | Verrekijker |
Materiaal | Metaal, glas, kunststof, leer |
Merk | Primoc |
Model | 7x35 |
Gesigneerd | Ja |
Jaartal | 20e eeuw |
Kleur | Zwart |
Afm in cm (lengte,breedte, hoogte) | 16,5x15,5x5 |
Conditie | Goed, met lichte gebruikssporen |