Verrekijker

Object Verrekijker
Materiaal Metaal, glas, kunststof, leer
Merk Primoc
Model 7x35
Gesigneerd Ja
Afkomst Japan
Jaartal 20e eeuw
Kleur Zwart
Afm in cm (lengte,breedte, hoogte) 16,5x15,5x5
Conditie Goed, met lichte gebruikssporen
  • Inclusief: tas riemen en doppen
Dit kavel kan opgehaald of verzonden worden.
De verzendkosten bedragen €8,60
De verzendkosten naar België bedragen €15,50

Kavel gesloten

Bied mee vanaf €1

Bied op uw favoriete kavels en WIN!