Object | Karaf met twee glazen |
Materiaal | Kristal |
Merk | Rastal |
Model | Miami-set |
Gesigneerd | Ja |
Kleur | Helder |
Afm in cm (lengte,breedte, hoogte) | 23,2x29x9, verpakking |
Conditie | Goed, verpakking heeft wat gebruikssporen |