Aantal | 5 |
Object | Lepels |
Materiaal | Tin |
Model | Met historisch tafereel |
Gesigneerd | Ja |
Jaartal | 20e eeuw |
Kleur | Metaal |
Afm in cm (lengte,breedte, hoogte) | 18x5 |
Conditie | Goed met gebruikssporen |