Aantal | 2 |
Object | Halspiegel & Kapstok met hoedenplank |
Materiaal | RVS/Hout |
Merk | Bony Design |
Model | Ovaal |
Gesigneerd | Ja |
Jaartal | 2e Helft 20e eeuw |
Kleur | Midden bruin en Zilvergrijs |
Afm in cm (lengte,breedte, hoogte) | Kapstok 85x27 cm Spiegel 80,5x38,5 cm |
Bijzonderheden | Unieke Dutch Design wandspiegel Aan de achterzijde van de design spiegel vindt u een stabiele ophanging Roestvrij staal geeft een strakke en tegelijkertijd chique uitstraling |