Halspiegel met kapstok

Aantal 2
Object Halspiegel & Kapstok met hoedenplank
Materiaal RVS/Hout
Merk Bony Design
Model Ovaal
Gesigneerd Ja
Afkomst Nederland
Jaartal 2e Helft 20e eeuw
Kleur Midden bruin en Zilvergrijs
Afm in cm (lengte,breedte, hoogte) Kapstok 85x27 cm Spiegel 80,5x38,5 cm
Conditie Goed

Unieke Dutch Design wandspiegel

Aan de achterzijde van de design spiegel vindt u een stabiele ophanging

Roestvrij staal geeft een strakke en tegelijkertijd chique uitstraling

Dit kavel kan opgehaald of verzonden worden.
De verzendkosten bedragen €8,60
De verzendkosten naar België bedragen €15,50

Kavel gesloten

Bied mee vanaf €1

Bied op uw favoriete kavels en WIN!